Компанія, про нас – МГГП – Топографо-геодезичні роботи в Україні

Компанію «МГГП Україна» було засновано у 2007 році. Загальні Збори Учасників відбулися 23 травня 2007 року. Державну реєстрацію юридичної особи проведено 5 липня 2007 року. Наша головна мета на українському ринку – надання послуг у сфері геодезії на високому професійному рівні, за конкурентними цінами, з використанням високотехнологічних рішень і в короткі строки.

Завдяки тісній співпраці з польськими партнерами, що мають більш ніж 20-річний досвід у багатьох галузях геодезії, ми можемо надавати широкий спектр послуг, включаючи топографо-геодезичні роботи, фотограмметрію, аерофотозйомку, створення цифрових мап і планів, картографію, дистанційні вимірювання, геоінформаційні технології та багато іншого.

Використання передових розробок в галузі програмного забезпечення дозволяє фахівцям «МГГП Україна» якісно та в короткі терміни виконувати технічно складні та трудомісткі проекти. В роботі застосовуються програмні пакети як вітчизняного, так і закордонного виробництва, серед яких ЦФС «Delta/Digitals» («Геосистема», м.Вінниця, Україна), САПР «Bentley Microstation» («Bentley», США), ГІС «Intergraph Geomedia» («Intergraph», США), фотограмметричний комплекс «Inpho» («Trimble», Німеччина), комплекс програмних продуктів ArcGIS («ESRI», США).

Більш детальну інформацію стосовно наших послуг ви знайдете у відповідних розділах:

Skip Navigation LinksГоловна » Компанія » Про нас
Геодезія, фотограмметрія, топографо-геодезичні роботи, аерофотозйомка