Компанія – МГГП – Наші партнери у сферах геодезії, топографо-геодезичних робіт, аерофотозйомки

Тісна співпраця з добре відомими компаніями, що успішно працюють у галузях геодезії, аерофотознімання та топографії допомагає нам надавати нашим клієнтам послуги найвищої якості. Ми прагнемо досягти високих стандартів і в цьому нам сприяє досвід, професійні підходи і технологічні досягнення наших партнерів, серед яких такі відомі європейські компанії, як:

MGGP S.A. – польська компанія, що пропонує комплексні геоінформаційні послуги, розробляє та впроваджує проекти у сфері побудови технічної інфраструктури у багатьох країнах світу.
http://www.mggp.com.pl/

MGGP AERO LTD – польська компанія, що надає послуги у сучасних галузях створення й обробки зображень, таких як аерофотозйомка, фотограмметрія та віддалене вимірювання багатьом європейським компаніям.
http://www.mggpaero.com/

INGEO Proiect LTD – румунська компанія, що успішно працює у сферах геодезії, топографії, кадастру та геоінформаційних технологій.
http://www.ingeo.ro/

ДНВП "Геосистема" – українська компанія, яка займається розробкою та виготовленням обладнання та програмного забезпечення для цифрової фотограмметрії та картографії.
http://www.vingeo.com/

Skip Navigation LinksГоловна » Компанія » Наші партнери
Геодезія, фотограмметрія, топографо-геодезичні роботи, аерофотозйомка